NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hellbound: Increasing Caravan Relation

+2
mi6lence
MarkKnight
6 posters

Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  MarkKnight Съб Май 16, 2009 8:15 am

Hellbound

Може да разгледате целия сайт, има доста инфо за новите работи Smile.
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty vapros4e

Писане  mi6lence Чет Май 21, 2009 11:50 pm

tuesih iz neta info za questa za vhod v heelbound,na4i otkrih 4e ima edin bird in cage koito ti izdeistva vhod,no posle pro4etoh 4e e nujno edin 4ovek na servera da go eminal i za drugite vur6i rabota da sa minali samo Path to hellbound koito e elementaren v smisul otivA6 do Casian,toi te pra6ta do edno jensko NPC i nakraq na edno drugo koeto te teleportira v hellbounda,ako moje vse pak nqkoi da razqsni i sled tova ot kude se vzem aquest za tezi S80 recepti i itemi
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Re: Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  didala Пет Май 22, 2009 12:28 am

zna4i Mi6e moga da ti kaja samo za HB ,glavnoto e da si 78 lv .Q se vzima ot 1 kele6 v na4aloto na IOP (dove4era 6te go vida kak se kazva6e) toi te pra6ta po nagore do edno ezeto da govori6 s npc po p1t9 6te se bie6 s mob ot 79 do 83 lv nar9dko sa i padat lesno (max 2 v party se dvijite) az kato go minavah b9h pobesn9l za6toto lokaciqta ti dava 4e tova npc e po sredata na 1 ezero pluvah kato otka4en i se gmurkah 2 4asa i se otkazah da go t1rs9 .vikam 4akai da si pobi9 malko tuka okolo ezeroto i stignah do st1lbi kato dignah kamerata to grada e v1v v1zduha to4no nad ezeroto (umrqh ot smqh) ka4va6 se po st1lbite i govori6 s npc . posle se vr16ta6 pri kele6a i tova e 1 4ast 6traka6 pak i zima6 2 4ast .pra6ta te v heine no ne gledai lokaciqta .otiva6 v gudio mai be6e v megik gild govori6 s 1 pa4a i si gotov . do teleporta v heine ima 1 kristal gol9m c1ka6 na nego i toi te teleportira v HB .tova e fasulska rabota(samo deto az b9h pobesnql ot obikal9ne i gmurkane v tova ezero ) neznam nqkoi slizal li e dolo pod vodata ama ima golqma zala s 4 vhoda i izhoda mnogo e gotino bi tr9bvalo da stava ne6to tam zanapred neznam

didala


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Re: Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  mi6lence Пет Май 22, 2009 12:41 am

mersi za pomo6ta to dove4era 6te vida da go mina ako si on moje helpne6 daje Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Re: Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  MarkKnight Пет Юли 10, 2009 5:40 pm

Полезно за дропа на мобарите в HB - HB mobs
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Re: Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  MarkKnight Нед Юли 26, 2009 8:36 am

http://lineage.pmfun.com/item/9681/life-force.html - това за Химерите.

Celtus дава Life fors на 100%.
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Re: Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  PocketAces Пет Авг 14, 2009 8:45 am

Eто малко инфо за куестите
http://www2.elliebelly.net/index.php?name=Forums&file=viewforum&f=17
PocketAces
PocketAces


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Пълно ръководство за Хелбонд на руски

Писане  BaMnuP Чет Сеп 10, 2009 9:49 pm

цък

п.п.
Като изчетох всичко разбрах каква е схемата- след земането на Standart Caravan Sertifikate - трепиш Lesser Evils и Greater Evils, от всяко пада Evil Weapons, и после за 200 итема- random REC Icarus, за 5 - 3 random part S80 weapon.
п.п.2.
Същевременно Greater Evils дропи и Recipe: Sealed Imperial Crusader Gauntlets (60%), и Recipe: Sealed Major Arcana Boots (60%)!
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Re: Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  Elii Пет Сеп 11, 2009 5:21 am

mda nie tova pravim Smile

Elii


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Нашия стадии в момента:

Писане  BaMnuP Пон Сеп 27, 2010 9:27 am

Hellbound: Increasing Caravan Relation Shot00044t.th

BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Hellbound: Increasing Caravan Relation Empty Re: Hellbound: Increasing Caravan Relation

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите