NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hei kakvo stava s vas ve :)

2 posters

Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  mi6lence Вто Юни 01, 2010 7:26 pm

Kak ste stari memberi i kolegi v klan NoNeeD,,lipsvate mi .Kajete kak e ,razpravqite neshto novo,neshto znachimo koeto vi se e sluchilo. Varna ,moreto,slunceto peche Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty Re: hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  Elii Сря Юни 09, 2010 6:53 pm

Добре сме горе долу, ние бяхме около месец без нет , какво да правиш - криза Rolling Eyes

Elii


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty Re: hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  mi6lence Пон Юни 14, 2010 5:58 am

Elii написа:Добре сме горе долу, ние бяхме около месец без нет , какво да правиш - криза Rolling Eyes
kriza verno,de iba i durjavata mu da ... ama nqma kak shte trqbva se spravqme nqkak si,a i tezi jegi napravo shte me dovurshat mene Very Happy kak iskam plajjj ama nqma )))) ehh znachi takiva raboti s vas ,,e dano se opravqt neshtata i da nqmate za v budeshte problemi ot takova estestvo Smile
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty server

Писане  mi6lence Вто Юни 29, 2010 11:30 pm

q obadete de go trebite mob sega,daite nqkakuv sait na servera da mu metna edno oko az Smile Puk moje i da se resha da pojugam.
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty Re: hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  Elii Сря Юни 30, 2010 12:20 am

http://www.lineage.ro/ saom det sega e v remont Razz
ve4e e opraven

Elii


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty Re: hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  mi6lence Нед Дек 19, 2010 3:29 am

ooo chupite li oshte Rumanski tikvi Very Happy Very Happy Eh,az dnes za purvi put ot neznam si kolko vreme jugnah malko lineage,est na abyssa,ei taka za malko raznoobrazie,ama neshto trupkata poizcheznala (( E nadqvam se,che ste number one na servera na koito igraete cheers
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty Re: hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  Elii Нед Дек 19, 2010 6:33 pm

ne sme ^^

Elii


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty Re: hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  mi6lence Нед Дек 19, 2010 7:55 pm

e nishto,vajnoto e lafa da vurvi Smile)))))) V kraina smeka kato si dade chovek razvosmetkata edin den,osuznava ,che ne itemite i raznite mu tam si neshta sa vajni,a dali si e prekaral dobre s horata s koito e igral i v kraina smetka povajnoto e da si si prekarvash dobre s horata s koito jugash a ne tova dali ti si s nai dobra ekipirovka i t.n Kazvam go shtoto,ponqkoga horata se samozabravqt i ot posle im idva taka misulta ama moje veche da e kusno. Ta kakto i da e,tova beshe nasocheno ako ima nqkoi novi koito igraqt s vas,da znaqt ,koe e po vajnoto kogato jugash toq rod igrici Smile) Haide za sega bye,bye.
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

hei kakvo stava s vas ve :) Empty Re: hei kakvo stava s vas ve :)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите