NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спам Спам Спам

+5
Kpoku
mi6lence
smaili
Zeto
MarkKnight
9 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Спам Спам Спам Empty Спам Спам Спам

Писане  MarkKnight Вто Мар 04, 2008 11:42 am

Тази тема ще е особено полезна за Nedko и Zeto , които може и да спрат да спамят клан чата Very Happy
В рамките на шегата разбирасе , пишете за кот искате.
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty :)

Писане  Zeto Чет Мар 06, 2008 1:26 pm

Az li sma spamer be.Mali po lo6o ne6to ne sa mi kazvali dosega:)xxxx.Mi ko da pravq kato moga da play s 2 lv i da pi6a mejdyvremeno.Za ko mi e dal gospod race da gi polzvam.Nedko ti ko 6te kaje6.Dvamata nai golemi spameri a Razz.Kato ni dadat titla 6te si sloja spamen N.1 Smile.Xxxx,ae za sega i stiga s toz spam.xxxx.I da slu6kate lidera malko ili mnogo toi ni ima kato de4ica i ni gledka kato pisani qica.Razz.Ae ,,,,, i da vdigate da varvim v kalap Smile
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  smaili Пет Мар 07, 2008 7:03 pm

dokatato ne stanem 7 lvl clan nikakvi tiltli za nikoi affraid
smaili
smaili


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty xxx

Писане  Zeto Пет Мар 07, 2008 11:28 pm

Kato stanem.iskma titla spamen N-1 Smile
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty :)

Писане  Zeto Пет Мар 14, 2008 1:57 pm

Nqmam tarpenie da po4nem AoE partitata v kerta.Mnogo me kefqt.Ako trqbva 6te si napravq nov Sors za tqx.Vremeto poxabeno v Q e ni6to v sravnenie s tova da gleda6 kak talpi ot orki ymirat pod ognenite zalpove na 5 sorsa s warlok.).Nadqvam se skoro tiq vremena da doidat da se kefq na max na taq igra.Partito e istinata.I keks da ima Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty spoil4e

Писане  mi6lence Съб Окт 25, 2008 9:50 pm

da ako pita6 mene 6te e hubavo i party v ketra za spoil na EWS ot grupi4kite dolu 6tot dosta hora seg apravimie wuesti tam a nqma spoiler puk mislq 4e dropa na spoil tam emnogo hubav, Twisted Evil moe mnenie
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty XXX

Писане  Zeto Нед Окт 26, 2008 4:51 am

Ima spoiler 74 lv Kpem4e,taka 4e 6te po4nm i spoil da pravim,samo OL da stane 74 lv+.Pak Az sam navit sled kato izpalnq moite misii za PoF (samo 10% ili tova e 1 den) i posle CoW tova 6te e malko po dalgo no taka 6te porasne OL Razz.Skoro 6te se po4nat Qko partitata v Kerta(klana e masov Orc ybiec(za6to li ?)).Az sam s mein tirant i sub Destro maka mi e da kilvam sabratqta si no 6tom trqbva ......
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Kpoku Нед Ное 02, 2008 5:47 am

BRATOUBIEC !!!
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty xxx

Писане  Zeto Нед Ное 02, 2008 4:39 pm

MI nqma kak.Te sa se otklonili ot praviq pat ima smao 1 na4in da se razberem....Ili te ili az Smile.NAi mnogo obi4am Mag party v kerta s 4 tanka ili destroeri samo da vodq t s 2 OL da se rootvat mobovete.I da ima masovo kolene.PLS iskam tam da sma maga ne destroera koito bqga ot polqna na polqna :DDDD
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty ...

Писане  mi6lence Нед Ное 02, 2008 11:16 pm

orki,goblini i tem podobni izrodqsali su6testva abe grozni4ki ste,i miri6ete ko da vi kaja seg aaz kato si imam elfki i minavam pokrai vas vii kakvo pravit eplezite samo ezici i ko biite nqkakkvi bezza6titni mob4eta i se mislite za veliki,samo da te gepna zeto 6ta napraq na ledena statuika,nedko nqma kakvo da komentiram ork mu kaji i ostei Very Happy taka 4e shht Twisted Evil
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty xxx

Писане  Zeto Пон Ное 03, 2008 1:59 am

Dosega ne sam vijdal v l2 kato se napravq 4e sam na Frenzi da ne sa drapnat 1 kra4ka nazad.Tova frenzi mnogog pla6i vsi4ki osobeno na zealot,stavam sa s speed kato dagerist i mnogog kolq.Nikoi ne sa flagva:)
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty ..

Писане  mi6lence Вто Ное 04, 2008 12:08 am

malko nqkoi dumi ne gi izpisvam pravilno za koeto sorry ama da burzam da pi6a i praq gre6ki 4e pove4eto mi komentari sa ot rabotata mi,ama nai ve4e 4e ne sum bog a na klaiaturata ne sum bil ma6inopiska q(zabelejete v jenski rod) da pod4ertaq ironiqta Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  bube Вто Ное 04, 2008 1:35 am

mi6lence написа:malko nqkoi dumi ne gi izpisvam pravilno za koeto sorry ama da burzam da pi6a i praq gre6ki 4e pove4eto mi komentari sa ot rabotata mi,ama nai ve4e 4e ne sum bog a na klaiaturata ne sum bil ma6inopiska q(zabelejete v jenski rod) da pod4ertaq ironiqta Razz
maleee tva mi6le bie zeto v Spama king radvam ti se mi66 bounce
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  MarkKnight Вто Ное 04, 2008 5:41 am

bube написа:
mi6lence написа:malko nqkoi dumi ne gi izpisvam pravilno za koeto sorry ama da burzam da pi6a i praq gre6ki 4e pove4eto mi komentari sa ot rabotata mi,ama nai ve4e 4e ne sum bog a na klaiaturata ne sum bil ma6inopiska q(zabelejete v jenski rod) da pod4ertaq ironiqta Razz
maleee tva mi6le bie zeto v Spama king radvam ti se mi66 bounce

Ми за какво мислиш че съм създал тая тема.Специално за спамери.Лошото е че Пешо си спами насякаде Razz Razz Razz
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty xxx

Писане  Zeto Вто Ное 04, 2008 3:02 pm

AZ li spamq be.Mena ma e strax da se obadq danemise skarat 4e spamq Razz.No ko da sepravi spam da ima Razz...Pak za spameneto az sam za sega nai varliq spamer..
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Arislan Нед Фев 14, 2010 1:35 am

4estit prazbik i nazdrave ot men

Arislan


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Elii Нед Фев 14, 2010 2:02 am

Те пак са на събрание тука Smile. Ама ще ти прочетат поста малко по-късно drunken drunken drunken
Наздраве и честит празник, който и да празнуваш Wink

Elii


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  PocketAces Нед Фев 14, 2010 3:29 am

Честито българи!!! Католически празници непразнуваме тука drunken
PocketAces
PocketAces


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Elii Нед Фев 14, 2010 3:55 am

PocketAces написа:Честито българи!!! Католически празници непразнуваме тука drunken
Това, ако го кажеш на приятелката ти, вярвам много ще я зарадваш Very Happy

Elii


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  MarkKnight Нед Фев 14, 2010 4:45 am

Честити празници и от мене!!
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Arislan Нед Фев 14, 2010 4:52 am

Elii написа:Те пак са на събрание тука Smile. Ама ще ти прочетат поста малко по-късно drunken drunken drunken
Наздраве и честит празник, който и да празнуваш Wink

ne si gubite vremeto :)nazdrave i "neprekalqvaite s alkohola" unaci drunken drunken

Arislan


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Elii Нед Фев 14, 2010 5:17 am

Стояне, тука нали имаше чат, нещо се загуби Shocked

Elii


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  MarkKnight Нед Фев 14, 2010 5:32 am

Elii написа:Стояне, тука нали имаше чат, нещо се загуби Shocked

Махнах го, защото не се ползваше Sad
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Kpoku Нед Фев 14, 2010 9:10 am

Pfuuuu pak piete bez mene .... che i igiraete bez mene .... ma to taka .... ako trygente mene da chakate ot glad i skuka shte umrete ... ako ne va vzemat na karma predi tova Razz
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  PocketAces Нед Фев 14, 2010 9:48 am

Kpoku написа:Pfuuuu pak piete bez mene .... che i igiraete bez mene .... ma to taka .... ako trygente mene da chakate ot glad i skuka shte umrete ... ako ne va vzemat na karma predi tova Razz
Кво става с тебе бе Smile
PocketAces
PocketAces


Върнете се в началото Go down

Спам Спам Спам Empty Re: Спам Спам Спам

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите