NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destroyer-malko razesneniq

5 posters

Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty Destroyer-malko razesneniq

Писане  Zeto Чет Ное 06, 2008 2:11 pm

Da spodelq moq opit kato "Destroyer".Da ne bada razbran pogre6no ne se smqtam za dobar igra4 kamo li Pro.Iskam da spodelq prosto moq opit s tezi koito sa na Sub Destroyer da ima bade pone malko ot polza moq opit ne da se y4at ot samosebe si i s mnogo skrol za penalty kakto az:))).
Po princip ne rabotq s macro(osven bufera),obi4am az da natiskam skilovete i da gledam efekta im ne nqkakvo zay4eno polojenie da se povtarq i povtarq.
tai kato Destroera (spored men ) e orentiran kam yni6tojavaneto na ogromno koli4estvo mobove,kato se izpolzvat 2 osnovni negovi skila kato Frenzi i Gutz.Ako igraete s dvy rak me4 6te izpolzvate 95% Frenzi 6te vijdate 5-12kP.A i 6te se kefite 4e kilvate mob x4 Hp za 3-4 hita,oba4e tova trae okolo 1,3 min. i otnovo sta s normalni statistiki.Po princip Dvyrakiq me4 e stixiqta na Destroera.izpolzvam go na PvP ili na Raid boss.Ako nqmate BD(mnogo 4esto mi se sly4va)Skilovete zarejdat po bavno:(((.A sa6to taka se bie 1 max s BD 2 stai vdiganeto na Lv otnema vreme i e malko dosadno nqma adrenali.Az izpolzvax Se i Pp za bufove.Tova e dobre no ako ste max 4 4oveka party nestava s Pp da se bufa cqlo party efektivno ako PP ne e aktiven a e Dual(ili v moq slu4ai sam i Destroe i Pp i SE).Taka az se naso4ix v druga nasoka a imeno AoE.Sled kato bqx ekipiran s pole koeto mnogo iskax rendeer rendeer .S bufa koito imax ot Pp i i heala ot SE-to zapo4nax da si sabiram mobove ot 2 stai i da gi kilvam.Estestveno Gutz-a e sa6to 1,3 min tak 4e trqbva mnogo vnimatelno da se podbere mqso kadeto e bezopasno za Buferite(rest zona)i sa6to e blizko do tiq dve stai koito 6te sabira 1 Destroyer.Taka se poly4ava 4e imate 2,3k P.def no samo 1,3k P.a. No zasmetka na tova biete 2 stai i se pesti 6oti(zasi4al sam v SAints 2 stai kilvam sredno s 95 6ota(SSA)).Dosabiram ostanalite mobove koito ne sam mogal da sabera s ediniq bufer (SE-to tai kato sa6to se nalaga ponqkoga da se helvam.No ako sly4aino ima BD ili SWS(MNOGO vajni geroi spored men)mojete da si pozvolite da sabirate tezi dve stai +tezi koito vi sabira saporta(BD i SwS).Sa6to osnoven y4asnik v AoE e bishopa.Sa6to mogat da badat izpolzvani i drugi klasove da sabirat mobs.Prosto e vajno da ima organizaciq da se znae koi kakvo da pravi i koga.Taka mi xrymna da si napravq ne6to kato svoi komandi.Kato naprimer:kogato se napi6e "1" vseki koito ima zada4ada sabira mobs zapo4va da sabira i tragva kam ogovorenoto mqsto na sre6ta s destroera koito takmo e v Gutz i zapo4va da nalaga mobovete koito e sabral.Taka "sabira4a barzo se otaarvava ot masata mobove koito go presledvat i te se lepvat za Destroyer koito bezmilostno gi nalaga sas svoeto Pole.Mnogo e vajno mobs da badat kilnati za 1,3 min tai kato svar6i efektan a gutz mobovete zapo4vat mnogo barzo da svalqt HP-to vi.
Nqkoi bikazal za6to da izpolzvam Gutz kato moga na Frenzi da pometa mobovete za 20 sek.Tam e i malkiq problem ako sly4aino ne ste zaeli perfektnata poziciq i ne ydrqte dostata4no mobs sa6to HP-to vi pada glavolomno i samo ymelite namesi na Helara mogat da vi spasqt,a sa6to i ako ste kilnali vsi4ki mobove i ne biete po nikoi 4ara koito vi vodi mobs nqma kak da gi zaka4i na vas i te prosto 6te ybiqt tozi koito vi gi vodi(nepriqtno ako nqmate Bishop v partito).
Drug osnoven skil na destroera e RAGE (RAGE dava +50% P.Atak +Acu no svalq Defensa) i toi se izpolzva i pri dvata tipa na igra s Destroyer.sa6to mnogo vajen skil e Zealota(zarejda bavno no dava atak speed+kritikal shans.No namalqva heal magiite s 50%
Ako ste na raid PLS nikoga prosto nikoga ne pravete da si pusnete Zealota.Ima mnogo lo6 efekt -50% heal power.Mnogo nepriqtno kogato raida e opredelil vas za mi6ena tai kato pravite nai mnogo demi4 za vreme.Kogato mine efektana Frenzi-to na raid i vie ste obekt na ataki sprqmo raid boss-a se minava v Gutz(mnogo mi e priqtno da si pusna zealota kogato sam na Gutz-prosto neopisyemo).Ne6ot sa6to vajno za raid.Predi da se po4ne atakata na raida Destroyer-ite se slivat(rejat se) za da se polu4i 30% it texnite Hp za da bade aktivirano taka jelanoto Frenzi.Podrejdat za i se otbroqva 3,2,1, frezni,rage,Batle roar.Bishopa zarejda HP-to do gore i se zapo4va atakata.Sega ima 3 Profa buf taka 4e na Sub Destroyer-erite 6te se radvat na tazi blagina koqto az nqmax 4esta da izpolzvam do predi 1 -2 sedmici.
Nadqvam se da sam bil polezen.Ako nqkoi ima kakvo da spodeli s xorata koito igraem v klana neka zapovqda.
PLS.-Bez da se pi6at ne6ta ot roda koi si ti be ti mene znai6 li ma kav sam lus s Destroyer i t.n.Jelaq da se posnat Mnenie koito da obogatim poznaniqta si za edin geroi ot L2,i za razli4nite metodi po koito moje da se igrae s nego.
SA6to taka bix jelal ot horata koito imat opis sas Spellhowler da spodelqt na4ina si na igra za da pro4eta i da si napravq izvodi kakvo moga da izpolzvam i kakvo mi xaresva.Prosto tozi forym e za tova da se spodelq opita s po neopitnite igra4i ot hora s dalgogodi6e opit.
6te bada sa6to taka ako e vazmjno da se napravi specialna sekciq v foryma kadeto da bade opisan vseki klas i na4in na igra.Nqma rodili se nay4eni prosto s vremeto idva ysavar6enstvaneto.
Mai mnogo se razpisax a Smile)) rendeer rendeer bom bom cheers cheers cheers affraid affraid affraid affraid sunny Basketball Basketball Basketball lol! lol! lol! lol! lol!
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty ..

Писане  mi6lence Пет Ное 07, 2008 12:20 am

otli4en ti pi6a zeto hubavo e kogato naistina do takava stepen si sviknal s geroq si i znae6 kak da boravi6 s nego,no vsi4ko tova ne stava samo sus suveti i igra edin den tuk nai vajno e praktikata da si se obigral taka da se kaje,naitina polezno info dava6 no se sumnqvam 4e koito i da subne takuv 4ar 6te se spravi kolkoto teb,moje bi sled vreme no s mnogo 4asove prekarani pred kompa.
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty Destro :)

Писане  bube Съб Ное 08, 2008 2:26 am

pe6o o6te ne sum cukal s takuv class geroi (Destro) za tova nqma kakvo da kaja po temata ,a asamo da popiq infoto koeto si napisal . ne bqh cukal i sas bishop , no se radvam mnogo 4e igraq s takuv geroi , i az kakto teb i mnogo drugi ne sam PRO s toq geroi no mi haresva.moje i da ima prota no te v momenta ne sa v redicite ni i da ne zabravqme 4e se pak za tova igraem za da se kefim na geroq s koito sme
P.S kato zapo4na da cukam s Destro 6te spodelq mnenieto si
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty SH

Писане  bube Съб Ное 08, 2008 2:32 am

SH e nai neveroqtniq mag za men .az sum cukal s SH i mnogo mu se kefq.edin savet ot men pe6o za SH,vinagi da ima6 kolbi za HP Greater kolbi.Osnovnita magiq koqto polzvam az (sled 52lvl) e CDL tva e za men silata na SH,drugoto vajno ne6to e da bie6 mobove koito sa ti na 1-2 magii CDL taka SHto vadi nai mnogo i e nai polezen za clana . za PvP pri dobra organizaciq SH prebiva dosta pove4e geroi ot drugite clasove DD stiga tolkova po temata igrai i 6te si napravi6 sobstveno vijdane cyclops
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty Spelsinger and Mystik muse

Писане  mi6lence Съб Ное 08, 2008 7:04 am

ai i az da se izkaja sled kato Zeto kaza 4e moje da sum ot polza na nqkoi i taka da zapretvam rukavite i da po4vam.Ami s takuv geroi igraq ot godina lol! da ne povqrvam,zna4i 6te razprvaqm sled 40 lvl 4e predi tova ne ene6to slojno,i taka ami geroq se otli4ava s mnogo burz cast,nisuk damage,do 3 prof nqma hubavi debuffi kakto naprimer SE ili nekro no vse pak ,s podhodq6t buff ,stiga vi ne6to za cast ma atk nqkopi da vi pulni mana 4e sps mnogo razhi6tava manata i healer i ste bomba,magiite sa glavno na vodna osnova taka da se kaje hydro blast e nai izpolzvanata ot men ima dobur damage i sravnitelno burz cast,s nai mnogo damage e solar flare no puk bavni4ko se reuse i casta e malko tromav no ne 4ak tolkova,az li4no solara go izpolzvam za over hit kato posledna magiq zapove4ko ezpirience da vla4a ot mobovete,imate dve magiiki koito se otli4avat s strahoto burz cast no nisak damge te se izpolzvat v pvp za blizak boi ako ne moje da izbqgate boi s tqh i se molete )) imate mnogo vajen debuff taka da go kaja kazva se surender of water puskate go purvo i vi se diga damage pri vodni magii,ima5te i zabavq6ti magii-freezing skin,frost bolt tqh az li4no rqdko gi polzvam ,a freezing dagger kara protivnika da kurvi az su6to rqdko go izpolzvam i tova,strahoten debuff e cancel strahotno moje precakate nqkoi pri pvp ako hvane cancela dobivate go kato ku4e,zapasqvaite se s mnogo kolbi mana ili recharger e nai dobre,pri 3 prof strahotni magiiki sa vortexite mnogo damage i sa i kato debuff zabavqt protivnika i pro4ie )) imate i sleeping cloud be6e hubav skill ama otkak napraviha casta na sleepa baven e ta6ak rabota i ako en fane lo6a rabota edna grupa mobs vi dobivat 6tot i p def na sps e slabi4ak a i ne bqg akoi znae kolko burzo standarten speed ima,az za tova ne riskuvam i po sigurno e naprimer grupa ot 3 moba gi karam na standartniq sleep tam pone garanciq gi hva6ta i s burziq vi cast stava rabotata no mnogo vnimavaite pri grupi ako nqmate healer i ako vi lagi (( i znaite 4e Sps i MM e nai qkiq mag strahoten geroi koito ne go haresva da me cune ot... haide ako moga da pomogna so6te ne6to pi6ete v igrata ili tuk s obi4 Mi6kata drunken
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty Re: Destroyer-malko razesneniq

Писане  Tervel Съб Фев 28, 2009 8:20 am

Zeto samo edno 6ti kaza EVALA!!!! Oba4e ostavyai i na nas ot vreme na vreme da odarim nekoy mob
Tervel
Tervel


Върнете се в началото Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty Re: Destroyer-malko razesneniq

Писане  Kpoku Съб Фев 28, 2009 11:55 am

kogato destroto pravi vlakove ne e nujno mnogo mnogo da udrqsh .. to se spravq s taq zadacha .. nezavisimo dali e v guts ili frenzy .... sefte i az napravih opit s destro ... moga da kaja samo EBASI GEROQ Smile su mnoog mobove prosto nqma takova jivotno Smile prosto s teq destrota se diga mnogo po-lesno ... kato znam s kolko zor digahme predi nqkvi si kirlivi % a sega edno destro hvashta 3 supporta i julqt qko i digat oshte po-qko .... edno me e strah samo ... kakto sme vyv war .... da ne bi sluchaino da gi zaseka kogato sym frenziral ... dali shte uspeqt da razberat koga ot kade i zashto im e doshla tova neshto na glavata Smile a i kakto obiknovenno s mene imam ili bish ili EE ne mogat i da izbqgat ot tranc-a mu a i az ne me e strah za HP-to mi .. Smile ... ama naistina te Destrota na C6 sa prekaleno oqdeni ... trqbva da se vyzpolzvame max ot tqh ... posle imam chsutvoto che sled godina nkqde kato go napraqt hellbaund mai shte gi triem kato sub .. no za sega trqbva se napasem s tqh na max !!!
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

Destroyer-malko razesneniq Empty Re: Destroyer-malko razesneniq

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите