NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bishop (Cardinal)

4 posters

Go down

Bishop (Cardinal) Empty Bishop (Cardinal)

Писане  MarkKnight Нед Ное 09, 2008 4:44 am

Bishop (Cardinal)
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty mmm

Писане  bube Сря Ное 19, 2008 11:05 pm

mai mnogo se kefite na DD geroite a zabravqte,4e ako gi nqma suport geroite ste pulna skrup Rolling Eyes .az osuznah kolko e neveroqten bishopa 4ak kato zapo4nah da igraq s nego i za da se ubedite za6to e edin ot nai vajnite geroi v pve i pvp gledaite malko film4eta kadeto ima masak zabelejete kak se vijdat helovete na bishopite i kogato na ednata frakciq umrat bishopite drugata frakciq pe4eli Razz

PS. lubo mi6ka elate na arenata da va vidq kolko mo6ni magove ste Razz
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty ...

Писане  mi6lence Сря Ное 19, 2008 11:35 pm

oh oh oh prav si bez support sme ni6to,ama az i lubo sre6tu teb i dvete ork4eta ) zeto i nediu i 6te vi skusame Twisted Evil
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty Re: Bishop (Cardinal)

Писане  MarkKnight Чет Ное 20, 2008 5:06 am

mi6lence написа:oh oh oh prav si bez support sme ni6to,ama az i lubo sre6tu teb i dvete ork4eta ) zeto i nediu i 6te vi skusame Twisted Evil

Това ще е интересен сблъсък.Трябва да го гледам това, как двете оркчета могат да умрат при положение че bish-a е зад гъза им Very Happy .
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty ..

Писане  mi6lence Чет Ное 20, 2008 5:13 am

e ti moje da helpva6 malko ) i za6to puk ne kato pre4ukame bishopa purvi ima variant,spora e 50/50
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty xaxaxa

Писане  bube Пет Ное 21, 2008 11:14 pm

mi6lence написа:e ti moje da helpva6 malko ) i za6to puk ne kato pre4ukame bishopa purvi ima variant,spora e 50/50
6te budete dobra kartinka na zemqta nikav 6ans nqmate omg slezte na zemqta Razz
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty ..

Писане  mi6lence Пет Ное 21, 2008 11:57 pm

) ami da dobra kartinka da se vidi bishop na zemqta posledvanot dvete ork4eta ,no ai da ne spam mnogo skoro trqbva probame sblusuka na coliseuma
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty Re: Bishop (Cardinal)

Писане  bube Вто Ное 25, 2008 9:44 pm

samo kajete koga ste rdy za colizeuma bounce
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty xxx

Писане  Zeto Сря Ное 26, 2008 5:27 pm

Mi az sam gotov kogato i da e ponato4il sma nqkoi skilove Razz.Dosta EXp poxar4ix ma ni ma e....Ot sega da nqma skrito pokrito +( POwer na blastera i za sega samo +4 Power na hurikana.Gledaite da e skoro sre6tata 4e mnogo sam zariven sa gi napravq na +9 all skilove na POWER samo exp da ima Razz>Az sam dosto dobar posledno vreme s botvaneto taka 4e kolkoto po rano na kolizeuma tolkova po golqm 6ans imat magovete.
p.s mislq si samo masove\ite da napravq na cost 4e mnogo xar4at da gi Razz
p.s.s Pak ot kade da znae6 mojei S wepon4e da mi dadat demon splinter power Razz
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty ..

Писане  mi6lence Сря Ное 26, 2008 7:42 pm

nqmate problem mom4eta 6te vi stupame ama ne6to ot nqkolko dena mi lagi i 6te mi e malko trudno,samo da se poopravi neta i 6te si napraime malko 6ou na coliseuma,samo det mai roni kaza 4e 2-3 sedmici nqmalo da go ima,no teslata moje da pomogne edin broi bish i 2 broq grozni orki da pospqt ))) pone 6te se opitame ama i nii 6te fanem pone edno se za help 4e ina4e ne sum tolkova naiven da smqtam 4e 6te vi biem bez hilar4e Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Bishop (Cardinal) Empty Re: Bishop (Cardinal)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите