NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlainsWalker (WindRider)

4 posters

Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty PlainsWalker (WindRider)

Писане  MarkKnight Нед Ное 09, 2008 4:48 am

PlainsWalker (WindRider)
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  Hailies Чет Яну 29, 2009 9:21 pm

MarkKnight написа:PlainsWalker (WindRider)
emi i az da se izkaja za pw tva za men e nai dobriq daggerist zashtoto e ima ogromen shans da my vlqzat skilovete ima nai mnogoto dex koeto e nai vajno za toq class koeto my dava si4ko nujno na self buff iam 199 speed i mi se e slu4valo da se gonqt dvama da mina 2riq i da ubiq 1viq mnogo burzo tova 4e ne diga critikal power izob6to ne pravi tozi geroi slab zashtoto pw=lucker
Hailies
Hailies


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty mmm

Писане  nedko Вто Юли 14, 2009 2:49 pm

li4no ment kato grand chavatari neme estrah ot ni6to osven ot edin pro dager ili drug ork Embarassed
nedko
nedko


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty ....

Писане  nedko Вто Юли 14, 2009 2:53 pm

pone na tozi surver roliata na daheristite e silno podcenena ate ako znaiat kakvo praviat izkarvat na garbasi pone 10% ot pvp to tiagnata i edinstvena misia e da zezalepoat za si4ko 6to ot negovite race izliza heal li4no namen kato ee sam go izpital na garbasi po savsem drug na4in se igrae kato ima6 lepka na garba si deto ti smu4i po 2 k na seki 3-4 sekundi Mad Mad ru4 ru4 Crying or Very sad iaz scratch inakraia confused Suspect
nedko
nedko


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  Hailies Съб Юли 25, 2009 11:17 pm

Daggeristite sega na low rate go osuznah 4e nai vajnoto e da namerish gurba na jertvata ina4e ne mojesh da napravish ni6to focus death mi dade strahoten dmg no taka i mi otrqza ot dmg v lice za men kato daggerist cel mi e dodge + critikal waund i da prefarlq dyes -8 str + con i dex 6toto sq sum bonus ot sqkade Very Happy
Hailies
Hailies


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  bube Вто Юли 28, 2009 4:46 pm

Hailies написа:Daggeristite sega na low rate go osuznah 4e nai vajnoto e da namerish gurba na jertvata ina4e ne mojesh da napravish ni6to focus death mi dade strahoten dmg no taka i mi otrqza ot dmg v lice za men kato daggerist cel mi e dodge + critikal waund i da prefarlq dyes -8 str + con i dex 6toto sq sum bonus ot sqkade Very Happy
be ti vinagi 6te si bonus vaprosa e da ne se dava6 lesno Smile
bube
bube


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  Hailies Сря Юли 29, 2009 2:08 am

iam predvid 4e kato oburna dyes 6te iam ne 4k life s bles a 6 ima si razlika pri sqko polojenie
Hailies
Hailies


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  bube Сря Юли 29, 2009 5:00 am

Hailies написа:iam predvid 4e kato oburna dyes 6te iam ne 4k life s bles a 6 ima si razlika pri sqko polojenie
ami da saglasen sam sas teb opredeleno trea da go probva6.situaciqta e takava 4e da si napasne6 geroq spored tvoq tip igra .Opitva ,opitvai tova 6te ti izgradi precenka Smile bounce bounce bounce
bube
bube


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  Hailies Сря Юли 29, 2009 5:36 am

xaxaax az igraq daggeristi ot 6 godini poznavam gi prosto v momenta sum s farm dyes -8 str ne e veselo za farm
Hailies
Hailies


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  Hailies Сря Сеп 02, 2009 12:38 am

critikal waund ili dodge
Hailies
Hailies


Върнете се в началото Go down

PlainsWalker (WindRider) Empty Re: PlainsWalker (WindRider)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите