NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpellSinger (MysticMuse)

5 posters

Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty SpellSinger (MysticMuse)

Писане  MarkKnight Нед Ное 09, 2008 4:50 am

SpellSinger (MysticMuse)
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty :)

Писане  EvilBeauty Пет Ное 14, 2008 11:55 pm

SPS best of the best mage.Ne mi se zanimaav da govorq strategiq kak se igrae s nego, no vijdam mnogo nobove da pravqt samo surendeer i hidro blast.Mnogo hora podcenqvat silata na aice dagera.Tozi mag kastva pochti dvapyti poveche magii ot kolkoto i da e mag.Ima nai golqm shans za ubie vseki drug mag i vseki edin drug.Tuiranti gladioatri koito sa bezposhtadni za Sh , SPS moje da gi napravi zasmqh.Za men SPS e nai dobriqt geroi sreshtu vsichki charove,e estestveno tova zavisi ot profesionalizma na igraca.Qd me malko che ne igraq SPS.3 syrvara sym igral s nego,napravo e nindaj.Velitite nekromansari ssy samonari gi rpavih da si govorqt sami.Castvat 1 magiq i poveche nqma vreem za drugo.Edinstvenoto neshto koeto moje da spred SPS e sailance,nishto drugo... SPS dori ubiva i bishop na arenata,neshto koeto Sh nemoje da napravi...

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty ..

Писане  mi6lence Съб Ное 15, 2008 1:07 am

e qvno az sum si noob
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty Re: SpellSinger (MysticMuse)

Писане  Kpoku Нед Ное 16, 2008 8:16 am

Mishle zavisi i ot ekipirovkata ... kogato se naqde SpS-to e ujasna sila na pvp .. kato pojarna e Razz a i ima i cancel .....
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty ..

Писане  mi6lence Нед Ное 16, 2008 8:46 am

oo da mersi za podkrepata kroky ,orkite da se izqdat otzad Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty Re: SpellSinger (MysticMuse)

Писане  Kpoku Нед Ное 16, 2008 9:11 am

kato gi gledash kakvi sa golemi i zeleni i s teq muskuli sigurno ne mogat se stignat se obyrshat daje otzade ... moish li si predstavis kakvo shte e tam ...i kak biha se izqli ? Razz
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty :0

Писане  EvilBeauty Нед Ное 16, 2008 11:58 pm

mi6le ako naitina nqmash opit sys SPS za pvp moje da otidim na araneta da et potreniram.NO da znaesh sailance e v pravilata ,syshto kakto cansel Razz

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty ..

Писане  mi6lence Вто Ное 18, 2008 12:12 am

e pokrai pogroma nad Zeto :p 4estno kazano neo4akvan se ponaduhah i mislq za6to puk ne i tebe da ne te ponamokrq,puk ti nqma i da uspee6 da si pusne6 silence Razz ai kato se zase4em on 6te napraime nqkoe duel4e na coliseuma.
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty :)

Писане  EvilBeauty Чет Ное 20, 2008 4:06 am

exexxe samo da ti kaja edno neshto deto ne podozirash , sailansa mi e na +4 Razz Inace priemam duela.Dneska bihme edin archar deto pravhese problemi na Naightwich.Neochakvanoto be che go ubih s edna magiq,a ne beshe kritikyl,xxaxaxaxa

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty )

Писане  mi6lence Чет Ное 20, 2008 5:15 am

evalaza ubistvoto emi ne me pla6i6 s tova+4 az imam malko up na hydro blasta no trqbva na nqkoi drug skill da ka4a 6ansa,
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty xxx

Писане  Zeto Чет Ное 20, 2008 10:31 am

na 78 vlizam i dokato nestana 77 nqma da izlizam ot en4ant na skilove Smile
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty ..

Писане  mi6lence Чет Ное 20, 2008 7:40 pm

e de uto4nqvai malko) na 78 vliza6 i dokato ne stane6 77 nqma da izleze6 e hubavo ama ti moje6 da vleze na0.01 exp i da izleze6 ma 99.99 exp :p oh to i az se 4udq koe da en4antna mislq da ka4a 6ansanasurender to water primerno na+5 i ice vortexa na kolkoto uspeq v smisul nqma riskuvam mnogo 4e ako propadne baq exp 6te sum opropastil.
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty :0

Писане  EvilBeauty Чет Ное 27, 2008 12:03 am

Mi6le za kakva programa na zeto govorish,za avtomatichno cp pylnene li ?

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty tva

Писане  mi6lence Чет Ное 27, 2008 5:07 am

tva nqkakuv maitap li e, 4e ne mojah da razbera ne mislq 4e sum spomenaval ne6to za programaat za cp pulneneto,priemam go kato ironiq i 6te ima nakazaniq Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

SpellSinger (MysticMuse) Empty Re: SpellSinger (MysticMuse)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите