NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elven Elder (EvaSaint)

+2
mi6lence
MarkKnight
6 posters

Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty Elven Elder (EvaSaint)

Писане  MarkKnight Нед Ное 09, 2008 4:52 am

Elven Elder (EvaSaint)
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty ..

Писане  mi6lence Сря Ное 12, 2008 7:51 pm

a zdrasti,ta zna4i,ponastoq6tem az imam takyv geroi,mnogo gotin 4estno kazano,az mnogo si mu se radvam,ta zna4i ,koito si izbira takyv char da imanapredvd nqkoi osnovni ne6ta,eldera se vodi second healer,toest ako helva na raid primerno toi e ne6to kato spomagatel na bishopa,poneje nqmamass heal,moje dahelva opredelen 4ovek naprimer tanka no puk ako ima gradove raida 6te emalko trudno ako te napitqt i drugite,no puk ako biete solo 6te vi vur6i super rabota,ako imate mag kato mene6e vi egolqma polza rechargana mana,clarity e strahoten skill koito smukva razhoda na mana pri polzvane naopredelen skill,su6to taka zacaakomba vur6i 4udesna rabota i resist shok,ima 6 lvl bless shield,su6to i o6te edinskill koito ka4va defense na shtita s po4ti 90 % ako ne se luja de,ima i nqkoi osnovni skilove kato might,shied,ww,a iskill zavdigane na 6ansa da izbqgvate udari,su6to taka i s ee moje biete solo kato imate i skill turn undead vnqkoq kata s undeadi moje davdigate bez problem i sam no 6te vi trqbvat baq spirit oreta,hubavo e da imate dva weapona,edin za mana up ako ste support i edin za m power ili acumen tuka ne sum mnogo siguren koe 6te epo dobroto za boi v kata solo,ami ako igraete s takyv tip geroi 6te razberete i drugite ne6ta po putq na razvitie.uspeh
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty Re: Elven Elder (EvaSaint)

Писане  NIGHTWITCH Сря Ное 12, 2008 10:18 pm

Те тва е Дуала за Дагер или Танк. За маг е подходящ едва след 78 като вземе Prophesy of Water. До тогава сякаш не е кой-знае ква придобивка. Липсата на Емп или Акумен е именно причината този чар да е не чак толкова популярен за съпорт на маг.
Иначе за Дагер е безценен. Освен супер важния бъф Agility който качва още Евайжън, Клерити и Речардж просто дават крила. Вярно няма бъф за Крит рейт и Крит пауър, но самата идилия Дагер да бие само със Скилове What a Face е несравнима.
От друга страна е страхотен за съпорт на Танкове (с изключение на Ева Темплар-а). Дори бъф и хеал не са чак толкова нужни. Само Клерити и речардж, а танка си налага спокойно със Баниш Сераф/Ъндед.
Колкото за оръжието, Добра идея e SA Conversion. Mana Up дава 25% на маната, докато Conversion качва с 60% маната и сваля с 40% HP.

Соло с EE също е доста добра оферта. Можеби най-пригодения за Соло игра от всички класове бъфери/хеалери, дори и Профета. Сякаш са взели скила Turn Undead от Елвския танк и са го дали на Бъфера - едиснтвено Ева Темплара няма Баниш скил. Оръжие тук не е необходимо, защото се разчита на Летал страйк, а не на Демидж, така че SA Conversion пак е добра идея. При все че Речардж няма ефект, Клерити и Инвокейшън помагат. И все пак липсата на ХОЛД скил малко затруднява соло играта срещу агресивни мобове предимно, но така или иначе Серенадата хаби доста мана и не е желателно честа употреба.

DYE няма кой знае колко възможности:
-4WIT +4MEN главно за повече Мана и по-бързото и пълнене.
+4WIT -4MEN за резърекшън с най-голям процент връщане на Експ, но след 74 лвл може да се намали до +3/-3, без нужда от Армор бонус(както при Бишопа например)
-5STR +5CON е добре ако се носи оръжие със SA Conversion.

Армора който се носи е добре да е Роба, по възможност с MEN бонус, понеже INT не е много нужен, а WIT си има достатъчно.
NIGHTWITCH
NIGHTWITCH


Върнете се в началото Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty ..

Писане  mi6lence Сря Ное 12, 2008 11:42 pm

oks priemam dopulneniqta az ne obi4am4ak do tolkova da sum podroben v opisaniqta sino ne mislq 4e ne e dobur za support na mag o6te pove4e ako si ima6 o6te pp i SE s tebe Razz tova estestveno e trudno poneje ne mnogo hora mogat da igraqt s 3 supporta,a za conversion islq 4eako bie6 undead v kata s primerno 70 lvl mob po dobre mana up poneje ako si smukne6 hp dosta to riska da te puknat mobovete e golqm.
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty Re: Elven Elder (EvaSaint)

Писане  Kpoku Нед Ное 16, 2008 8:13 am

Vyrshi mana i na magovete ... no predimno na sorrcera koito moje mqta chinii do zamaq zashtoto mana ima kolkoto si iska ima i clarity no hubavoto e che dava rezist shock koeto e edin ot osnovnite skilove .. zashtoto na pochti vseki server ima mnogo strelci koito biqt maga predimno zaradi shock-a ... a ako imash EE pokrai tebe nikoi zdravomislesht strelec ne ti skacha osven ako ne e prekaleno naqden ... na predniq server mi natiriha da digam edno EE i da vi kaja mnogo stradaha strelcite .. bqh s necro ... nikakyv shans s/u mene i cursed men-a Razz opredeleno e polezen support geroi a i recharge mu se kastva adski byrzo ... ima mnovo golem c.spd i kogato e na dual go izpolzvash samo za rezerva no pyk si vyrshi rabotata byrzo i kachestveno kade da rechage tanka kade da go helne .. Smile
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty Re: Elven Elder (EvaSaint)

Писане  bube Чет Апр 16, 2009 11:09 am

NIGHTWITCH написа:Те тва е Дуала за Дагер или Танк. За маг е подходящ едва след 78 като вземе Prophesy of Water. До тогава сякаш не е кой-знае ква придобивка. Липсата на Емп или Акумен е именно причината този чар да е не чак толкова популярен за съпорт на маг.
Иначе за Дагер е безценен. Освен супер важния бъф Agility който качва още Евайжън, Клерити и Речардж просто дават крила. Вярно няма бъф за Крит рейт и Крит пауър, но самата идилия Дагер да бие само със Скилове What a Face е несравнима.
От друга страна е страхотен за съпорт на Танкове (с изключение на Ева Темплар-а). Дори бъф и хеал не са чак толкова нужни. Само Клерити и речардж, а танка си налага спокойно със Баниш Сераф/Ъндед.
Колкото за оръжието, Добра идея e SA Conversion. Mana Up дава 25% на маната, докато Conversion качва с 60% маната и сваля с 40% HP.

Соло с EE също е доста добра оферта. Можеби най-пригодения за Соло игра от всички класове бъфери/хеалери, дори и Профета. Сякаш са взели скила Turn Undead от Елвския танк и са го дали на Бъфера - едиснтвено Ева Темплара няма Баниш скил. Оръжие тук не е необходимо, защото се разчита на Летал страйк, а не на Демидж, така че SA Conversion пак е добра идея. При все че Речардж няма ефект, Клерити и Инвокейшън помагат. И все пак липсата на ХОЛД скил малко затруднява соло играта срещу агресивни мобове предимно, но така или иначе Серенадата хаби доста мана и не е желателно честа употреба.

DYE няма кой знае колко възможности:
-4WIT +4MEN главно за повече Мана и по-бързото и пълнене.
+4WIT -4MEN за резърекшън с най-голям процент връщане на Експ, но след 74 лвл може да се намали до +3/-3, без нужда от Армор бонус(както при Бишопа например)
-5STR +5CON е добре ако се носи оръжие със SA Conversion.

Армора който се носи е добре да е Роба, по възможност с MEN бонус, понеже INT не е много нужен, а WIT си има достатъчно.
palna boza si pisal petre za toq 4ar Razz parvo toq Conversion e absolutna glupost za koito i da e suport 2-mana up ne dava 25% a dava 30% conversiona e wepon samo kogato se kraftva ne6to nosi go kraftera i rechargera koito mu dava mana Turn Undead e magiq koqto ima i bishopa i kogato bie6 sas takava magiq ti trea kast za da reusva burzo se pak nqma reuse na Batle heal Simvolite na EE sa max WIT to samite elfi silata im e v WIT +5 STR nqma simvol .P.S EE e geroi koito se vpisva vav sqko edno party i az li4no ne broq EE dual box za6toto to ne e EE a e prosto li4ar . i kato stana vupros za li4eri za men ima samo edin koito minava metar--Kraftera seki drug e neobhodim . po vuprosa koi bufer bie solo sam na mnogo --- bishopa ima 5 puti pove4e skilove za undeadi vklu4itelno i paraliza koqto deistva 2 min ta petre ako se logne6 nqkoi put pro4eti tova i se zamisli ti koga si igral sas 70+ geroi 4e da dava6 ocenka na seki edin geroi!!! Evil or Very Mad
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty malii

Писане  nedko Вто Юни 23, 2009 4:54 pm

6efa razbiral ot hilari i helvane lol!
nedko
nedko


Върнете се в началото Go down

Elven Elder (EvaSaint) Empty Re: Elven Elder (EvaSaint)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите