NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spellhowler (StormScreamer)

+3
mi6lence
EvilBeauty
MarkKnight
7 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty Spellhowler (StormScreamer)

Писане  MarkKnight Нед Ное 09, 2008 4:55 am

Spellhowler (StormScreamer)
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty :)

Писане  EvilBeauty Нед Ное 09, 2008 11:45 pm

SH,tova e maga nanasqsh nai golqm demig,i edinstven s 2 vida vorteks.Moje da se izgradi specialen nachin za biene kogato se pritejavat i dvata vorteksa.Edinstveniqt mag s s 4 delekoboini magii ,ako ne schiteme vorteksite(inache sa 6).No za smetka na moshtta si ima nai malko kryv ot klasovete na magovete.Tatova e dobre da se flagva posleden,zashtoto e byrza mishena.Obiva vsqkakvi klasove ot faiterskite,osven tiuranti,gladiatori.Dageristi,drugi magove,byfarii strelci sa osnovno negovite lesni protivnici,no tova zavisi mnogo ot choveka koito igrae zad geroq.Destroieri i dageristi nai chesto se obivat kogato se slownat,ako ne hvane skila se izpozlva fear ili aurasplash.Za drugite magove se izpolva sailance ako ne hvane fear.Archeri se biqt s moshtni magii,nqdavaiki se da ne pravi mnogo kritikyl :PMoje da se izpolzva periodichno fear.Sreshtu destroier i gladiator, maga nqma niakakyv shnans,ako e na full byff.Ako e byz e edinstveniqt nachin da go ubish,no trqbva tiuranta i gladiatora da se prota i da biqt sys skilove,inache maga gi troshi.Tiuran s byff obiva s 3 magii maga,gladiatora syshto.E zavisi i maga kakvo ima ako e s valakas i bauim i s byff or EE moje da go ubie s 2 magii.Vsichko e mnogo otnositelno.Koito igrae sys Sh nqma da syjalqva Razz

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty nesuglasie

Писане  mi6lence Пон Ное 10, 2008 12:33 am

edna zabelejka vse pak da ne zablujdavame nevejite )) ami dva vida vorteks ima i moq milost light vortex i ice vortex i nqkak si imam 4uvstvoto 4evseki e pristrasten do nqkkva stepen kum propfa na svoq geroi,i si go izkarva nai dobriq priznavam i az sum su6tiq :p
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty :0

Писане  EvilBeauty Вто Ное 11, 2008 10:39 pm

oh da zabravih che sps ima i toi 2 vorteksa, ne ne sym pristrasten kym SH.Sps e nai dobriqt mag ot vischki i toi mi e liubimeca.igral sys sys vsichki magove po nqkolko pyti,nai dobriqt e sps no trqbva da ima koi da m udava mana Smile Edinstveno s nekromancer ne sym igral s koito shte igraq na subklas Smile SPS bie Sh ako imat ravnostoini atrebuti i byff,no pak e do shans Smile edin sailance moje da reshi izhoda na bitkata Razz

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty ))

Писане  mi6lence Сря Ное 12, 2008 12:16 am

haha e to i az sum si pristrastenno prosto sum si se vliubil v geroq 4e dori i da ne enai dobriq mag za mene si e,e est vsi4ko nai ve4e zavisi ot tova koi igrae s nego az li4no nqmam mnogo opit v pvp i sum siguren 4e bi me s4upil ot boi ako me fane6 s SH,da ne govorim ako ima lag i to togava cast speedA AKO 6E I 10000 DA IMAM 6TE PUKNA :p
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty mmm

Писане  nedko Чет Ное 13, 2008 7:57 pm

mrazia magove nihilitni slabisuzdania dobri sa edinstveno v biene na mubove Suspect
nedko
nedko


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty oooo

Писане  mi6lence Чет Ное 13, 2008 11:16 pm

oho glei ti kakvo stava tuka imamemago mrazec hm mai trqbva li da za4ekvam temata za edni infintilni golemi zeleni grozni pruhtq6ti nedodqlani orkove.ni6to li4no Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty dm bepoleznite magove

Писане  EvilBeauty Пет Ное 14, 2008 11:49 pm

Eve orko podobn takyv ai zemi sige s Tiuranti bre botche Razz Tui che sa im namalili silata otnosno raidove ne oznachava che edin mag nqma ta prystne to boi Smile Da timojesh da ubiesh mag s 3 skila no i tebe edin napasan mag moje da te ubie za sekuna i polovina tyiche tihichko Razz

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty xxx

Писане  Zeto Съб Ное 15, 2008 4:44 pm

Ni6to li4no vseki go kefi da pleika s lybimiq si personaj.Orka tirant e mnogo bolka za magovete na PvP,no kakto se kaza za seage malko my kyca ako ne e 78 lv da vlaska s qkata magiq.Mi6e az sam gotov da skivame koi e po lo6 faitara tirant ili maga SpS.Az sam ostro orentiran kam PvE igrata,to se i vijda no ot kam PvP mi e mnogo slaba strana.Prosto trqbva da se trenira na arenata malko :)Taka 4e kogato si gotov moje da si spretnem edno 6oy Smile
P.S. gledai da e skoro 4e sled 2-3 dena moje dasma 78 i togava 6ansovete ti sa na polovina Smile
p.p.s za malko da zabravq az sam na sub Sh xxxx.Da se nadqvam 4e nqma da se izlagam mnogo Smile
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty ..

Писане  mi6lence Съб Ное 15, 2008 10:10 pm

dobre zeto az su6to ne sum koi znae kolko dobur na pvp no 6te te probam nai-ve4e 6ou da stava Smile
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty Re: Spellhowler (StormScreamer)

Писане  Kpoku Нед Ное 16, 2008 8:21 am

abe tyranta si e myka za magovete ... no ako nqma nagruhani bijuta .... si e lesna hapka .. poneje ne diga mnou m.def ... a tyranta ako go dopusnat do maga ... prosto maga moje da si napishe KILL v konzolata Razz
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty ...

Писане  mi6lence Нед Ное 16, 2008 8:45 am

zato useti 6to e mystik muse power Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty Re: Spellhowler (StormScreamer)

Писане  Kpoku Нед Ное 16, 2008 9:10 am

Udavi li go ?
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty xxx

Писане  Zeto Нед Ное 16, 2008 4:08 pm

Mi dam mnogo voda glatnax.No ko da se pravi vse pak malko mi kuca M.defa.Da slijim S pak togava 6te vidim ili da sam 78 lv Smile
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty ..

Писане  mi6lence Нед Ное 16, 2008 7:46 pm

eh eh opravdaniq,purvo 4e sum imal buff,posle nqmal acrility,posle puk ne bil gotov i kakk=vo li o6te ne Razz da slojim S emi to i az nqmam ni6to s grade taka 4e mislq 4e pvp to be6e naravno i 4estno kazano misleh 4e 6te me dobie6 no tez vortexi sa golqma rabota.Ala da znae6 mnogo me kefi ork kato mre kak si lqga prilejno )))))))))))
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty da be

Писане  EvilBeauty Нед Ное 16, 2008 11:55 pm

ako stava vypros za coliseuma , dokato praih sailance na mi6kata ,nqkyv ork go napadna ,i se qdosah che napada bezashtitniq mag i go ubiq byrzo i pochnahme edno mele , az toi az toi ,ama posle ostanah samo az, ne se vlgedah koi beshe , no vidqh be cheshe zelen i ot nashiqt klan Razz

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty xxx

Писане  Zeto Пон Ное 17, 2008 1:13 am

Emi taka si e.Drugiq pat da se probvame az na buf ti bez pak da vidim koi bie pove4e Razz.A i trqbva da sam s oniq po qkite kolbi,no 6te si dam ww i haste.Tpgava 6te vidim i vse pak si 1 lv po golqm koeto e ot zna4enie.Pak i skoro 6te sam 78 lv taka 4e 6te stava opasno za Museto.Taka 4e sa gotvi 6te ima Revange na kolizeyma.XXX,Orka moje da e tap ma mnogo tap dokato ne postigne jjelanoto nespira dajei da ymre jocolor queen geek farao king king .
P.S Be6e dobra bitka mnogo se zabavlqvax.Jalko 4e padnax no tove ne mi e problema.VAjnoto e fun da ima Smile
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty )))

Писане  mi6lence Пон Ное 17, 2008 6:13 am

o evil thanks za supporta dam e nii sus zeto bqhme ne6to kato krasavicata i zvqra normalno e da si iskal da mi pomogne6 i naistina otdavna ne se bqh zabbavlqval taka stana gotino 6te 4akam zeto da porassne i pak da si spretnem malko boi na koliseum4eto Very Happy
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty xxx

Писане  Zeto Пон Ное 17, 2008 6:26 am

6te porasna i 6te va skasvam ot boi.
p.s.Mnogo sam lo6 ei Smile
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty ..

Писане  mi6lence Вто Ное 18, 2008 12:09 am

ot imeto na drugite----4akame Razz
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty xxx

Писане  Zeto Чет Ное 20, 2008 10:27 am

20% samo i 78 6te ima salzi....
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty da be

Писане  EvilBeauty Чет Ное 27, 2008 12:05 am

aide aide , nali zeto doide do men naarenata,ostanah na mizeren jivot ama si legna Razz

EvilBeauty


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty xxx

Писане  Zeto Вто Дек 09, 2008 5:41 pm

Da vidim sega malko s napilenite skilove ko 6te da e.Lo6oto e 4e mi felna Hurikana na +7 ina4e o6te po bolezneno 6te6e da e.
Zeto
Zeto


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty sorry

Писане  mi6lence Вто Дек 09, 2008 11:56 pm

sujalqvam 4e ti e propadnal enchanta na skila,ma s nego i bez nego si prosto meze za moito mi6le Razz myxaxa
mi6lence
mi6lence


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty Re: Spellhowler (StormScreamer)

Писане  Kpoku Сря Дек 10, 2008 6:27 am

be bash da si go kajem lqga kato talpa .... no naistina ako e s S bijuta ima shans ... no ako ti si sys song of Sirena .... napravo moje da se otkaje .. svqka 3-ta magiq crit ... e kato smqtam i pow a toi kakvoto i prophecy da sloji ...
Kpoku
Kpoku


Върнете се в началото Go down

Spellhowler (StormScreamer) Empty Re: Spellhowler (StormScreamer)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите