NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fun или тема с линкове за "relax" и смях

+5
MarkKnight
Arislan
Elii
Zeto
BaMnuP
9 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Вто Ное 02, 2010 8:21 pm

BEER

Пробвайте как Google Translate превежда I'm just asking

Very Happy

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Thisiswhy_senor-gif

Very Happy

Върви мъж по междуселски път. По едно време го застига каручка. Мъжът пита каруцаря:
- Извинявай, дядо, далече ли е градът?
- Не, не е далече.
- Може ли да се повозя при теб в каручката?
- Качвай се!
Пътуват половин час, мъжът пита:
- Далече ли е градът, дядо?
- Не е далече, синко.
След още половин час мъжът отново пита:
- Далече ли е градът, дядо?
- Не е далече, синко.
След още половин час мъжът вече нетърпеливо пита:
- Далече ли е градът, бе, дядо?
- Е вече е далече.

Very Happy

Влиза Стоичков в бар в Ню Йорк и вика на келнера:
- Ей ти!
И му донесли 8 чая.

Very Happy

Интересни математически уравнения

Романтична математика
Умен мъж + умна жена = романс
Умен мъж + тъпа жена = афера
Тъп мъж + умна жена = брак
Тъп мъж + тъпа жена = бременност

Пазарна математика
Един мъж ще плати и 10лв. за нещо, което струва 5лв., ако се нуждае от него.
Една жена ще плати и 5лв. за нещо, което струва 10лв., дори и да не се
нуждае от него.

Основни уравнения и Статистика
Една жена се притеснява за бъдещето, докато се омъжи.
Един мъж не се притеснява за бъдещето, докато не се ожени .
Преуспяващ мъж е този, който изкарва повече пари отколкото жена му може да
похарчи.
Преуспяваща жена е тази, която може да си намери такъв мъж.

Щастието
За да сте щастлива с един мъж, трябва да го разбирате много и да го
обичате малко.
За да сте щастлив с една жена, трябва да я обичате много и въобще да не се
опитвате да я разберете

Тайната на дълголетието
Женените мъже живеят по-дълго от неженените, но за сметка на това много
по-често искат да умрат.

Very Happy

Баща към сина си:
- Не е нормално да си търсиш момиче в интернет!
- А ти как си се запознал с мама?
- Нормално, спечелих я на покер.

Very Happy

Руски хакери са проникнали в бордовия компютър на руския изтребител СУ-27. Сега самолетът разполага с безкрайно количество ракети.

Very Happy Very Happy Very Happy

Пратили две кучета и една блондинка в космоса.
След една обиколка от земята се обадили и казали:
- Шаро?
- Бау бау!
- Натисни червеното копче!
И Шаро натиснал копчето.
След още 1 обиколка.
- Мурджо?
- Бау бау!
- Натисни жълтото копче!
И мурджо го натиснал.
Минала още обиколка и от земята пак се обадили:
- Блондинката?
- Бау бау!
- Не ми лай, ами нахрани кучетата и не барай нищо!

Very Happy

Съдят шофьор, сгазил 52 души. Съдията:
- Подсъдими, обяснете как успяхте да направите това?
- Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам, че от едната страна на пътя вървят 50 човека, а от другата двама. И тъй като като не съм изверг да прегазя 50 души избрах двамата. Тъкмо сгазих първия, когато вторият, мръсникът му с мръсник, побегна на другата страна...

Very Happy



BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Lukcho Пон Дек 13, 2010 8:19 pm

Следва запис на обаждане на еротичен телефон направено от списание ЕГОИСТ! Милата операторка. Сигурен съм, че е чувала много, но това направо я е убило. Прочетете го и вие!

Eгоист: Ало?
Тя: Да, здравей, аз съм Лиза и съм готова да станем много близки
Eгоист: Здравей, Лиза. Ами... как си облечена?
Тя: С червена копринена блузка и къса пола, с високи токове. Всеки ден ходя на фитнес, тялото ми е стегнато и съвършено. Мерките ми са 90-60-90. А ти как изглеждаш, сладурче?
Eгоист: Висок съм 1.90 и тежа 85 килограма. Нося очила и съм обут в анцунг, купих си го оня ден от магазина на Найки. По потник съм, обаче го окапах с гювеч оня ден и сега мирише малко странно.
Тя: О, как те искам! Желаеш ли да ме чукаш?
Егоист: О\\'кей.
Тя: Добре тогава. Вече сме в спалнята ми. Пуснала съм тиха неясна музика и съм запалила свещи върху нощното шкафче и по раклата. Поглеждам те в очите през немирен кичур руси коси. Ръката ми се плъзва надолу към слабините ти и започва да разтърква нежно огромната подутина там.
Егоист: Ох, почвам да се потя.
Тя: Издърпвам ти ризата и започвам да те целувам по гърдите.
Егоист: Аз... такова... ти разкопчавам блузката. Ръцете ми треперят.
Тя: Аз сладко стена.
Егоист: Аз пък ти хващам блузата и започвам да я свличам от тялото ти.
Тя: Аз блажено отмятам глава назад. Хладната коприна се плъзга по топлата ми кожа. Все по-бързо разтривам огромния ти звяр през панталона.
Егоист: Ръката ми се отплесва от напрежение и раздирам дупка в блузата ти. Извинявай, много съжалявам.
Тя: Няма значение, не беше толкова скъпа.
Егоист: Ще ти я платя.
Тя: Не се притеснявай, не държах много на нея. Отдолу съм по черен дантелен сутиен. Дишам дълбоко, гърдите ми са набъбнали и напират да изскочат от сутиена.
Егоист: Боря се със закопчалката на сутиена. Май нещо е заяла. Имаш ли
ножица под ръка?
Тя: Хващам ръката ти и нежно я целувам. После посягам назад и го разкопчавам. Сутиенът се плъзва по раменете ми и пада на пода. Хладният въздух облива гърдите ми. Зърната ми се втвърдяват.
Егоист: Ебаси, страшна си. Как го направи? Вдигам сутиена ти и почвам да разглеждам устройството на закопчалката.
Тя: Извивам гръб като котка. О, скъпи! Преди малко съм се изкъпала и сега искам да почувствам езика ти навсякъде по тялото си!
Егоист: Пускам сутиена върху леглото. Сега те ближа, по... така, де... по гърдите. Много са... хм, готини.
Тя: Прокарвам пръсти през косата ти. Сега леко смуча мекичкото на ухото ти.
Егоист: Само не си пъхай езика! Много мразя! Кихам! Гърдите ти се покриват с лиги и сополи.
Тя: Моля?
Егоист: Извинявай...
Тя: Нищо де... (объркана пауза) избърсвам гърдите си с остатъците от блузата си.
Егоист: Взимам мократа блузка и я пускам на пода. Тя казва \\"пльок\\".
Тя: Така... (отново объркана пауза) Смъквам ти анцуга и търкам твърдия ти член.
Егоист: Аааа! Пищя с тънък гласец! Студени са ти ръцете! Аааа!
Тя: Вдигам си поличката. Искаш ли да ми свалиш гащичките?
Егоист: Що не. Свалям ти гащичките. Сега почвам да те лижа по... ъ-ъ-ъ... Ох,чакай малко.
Тя: Какво става?
Егоист: Влезе ми пичи косъм в кривото гърло. Задушавам се.
Тя: Добре ли си?
Егоист: Не мога да спра да кашлям, ще си изкашлям червата, ебати. Целият почервенявам.
Тя: Мога ли да ти помогна с нещо?
Егоист: Тичам към кухнята, почти се задушавам. Къде са ти чашите?
Тя: В шкафа вдясно от мивката!
Егоист: Изпивам чаша вода. Ох, по-добре съм.
Тя: Аз съм в леглото. Мокра съм, толкова те искам, че чак ме боли.
Егоист: Избърсвам чашата и я слагам обратно в шкафа. Тръгвам обратно към спалнята. Чакай, много е тъмно, къде е спалнята?
Тя: Последната врата вляво в дъното на коридора.
Егоист: Чакай. Оп, напипах я. Влизам.
Тя: Свалям ти анцуга. Стена и скимтя, толкова много те искам.
Егоист: И аз.
Тя: Сега си гол. Целувам те сластно, телата ни се притискат...
Егоист: Чакай, натискаш ми очилата в носа. Ще ми остане синьо.
Тя: Може ли да ти сваля очилата?
Егоист: Не, ще ми ги изкривиш. Свалям ги, обаче не виждам много добре без тях, предупреждавам те. Слагам ги на нощната масичка.
Тя: Коленича на леглото. Вкарай ми го скъпи!
Егоист: Ох, пикае ми се. Тръгвам през стаята с разперени напред ръце. 0-ох ритнах си кутренцето. Намерих тоалетната.
Тя: Побързай, скъпи.
Егоист: Готов съм! Опитвам се да пусна водата, обаче не намирам дръжката. Опаа....
Тя: Какво сега?
Егоист: Май съм се изпикал в коша за пране. Извинявай. Тръгвам обратно към спалнята и гледам да не се блъскам много в стените.
Тя: О, да. Да, ела!
Егоист: Сега ще си сложа това...оная работа... в твоята такова...в твоята оная работа.
Тя: Да, вкарай ми го, скъпи, да, влез в мен!
Егоист: Галя гладкия ти задник. Целувам влажната ти шия... Обаче имам малък проблем.
Тя: Поклащам задника си и те търся, разтворена. Не мога да издържа и секунда повече! Вкарай ми го сега, веднага чуваш ли!
Егоист: Не ми става.
Тя: Какво!?
Егоист: Ми мек ми е. Не мога да го вдигна.
Тя: Изправям се, в очите ми се чете възмущение.
Егоист: Свивам рамене с тъжна физиономия. Пишката ми виси. Сега ще си сложа очилата и ще я видя аз тая работа. Не мога да си го обясня.
Тя: Остави. Аз вече се обличам. Закопчавам си сутиена. Слагам си унищожената от теб блуза и потръпвам от отвращение.
Егоист: Недей де, чакай малко. Зверя се в тъмното, опитвам се да намеря нощната масичка, на която са ми очилата. Плъзвам ръка по раклата и събарям дезодоранти, рамки на снимки и някакви свещи.
Тя: Закопчавам си блузата. Сега си обувам обувките.
Егоист: Опа! Намерих си очилата. Слагам си ги. Господи! Една от свещите е подпалила пердето и то сега гори! Соча натам с шокирана физиономия!
Тя: Бе я си еби майката! Нещастник такъв!
Егоист: Вече и мокетът гори! О, нее! Мамка му, какво ще правим сега?

...И линията прекъсва!!!

Lukcho


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Сря Яну 19, 2011 6:49 am

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 16578215360481269801408



Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Lukcho Сря Яну 26, 2011 10:13 pm

Писмо на майка-блондинка към дъщеря й - блондинка

"Здравей, скъпа дъще! Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти да бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво.
Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах.
Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето.
Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля
ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре.
Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай.
Мама P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик.

Писмо-отговор

"Здравей, мамо!

Писмото пристигна, така че го получих. Борис пак ме заряза, а Виктор, Георги и Иван заминаха на някъде. Да знаеш, вече подозирам, че нещо ме мамят.Почти си намерих работа - миналия месец си купих вестник с обяви, а вчера звъннах на една от тях. Вярно, казаха, че мястото вече е заето, обаче казаха, че догодина сигурно пак ще търсят хора, така че остава съвсем малко да почакам още. Вчера ходихме с г-н Николов да ядем суши. Правят го от риба. Ти не го познаваш, обаче г-н Николов каза, че аз съм много хубава и майка ми е много хубава и че с удоволствие би я поканил заедно с негови приятели да излязат ли беше, да излижат ли беше... Той е много добър. Видя твоя снимка. Също така ми каза, че има познат продуцент, който ме вика да се снимам в някакъв филм за бани. Ще има много мъже и аз самичка. Как мислиш, мога ли да стана актриса? При леля Юлия всичко е нормално, както винаги. Оня дебил, приятелят й, й купил Ламборгини Диабло и пръстен с такъв диамант, че може канала на ваната да си запушва с него. Представяш ли си... Нали ти казвам, идиот!
Както и да е, аз съм си най-красивата. Не съм й предавала поздрави от тебе. Реших, че и без това достатъчно се е ояла вече. Търсих в плика, обаче парите дето си ми ги пратила ги нямаше. Вероятно пощальоните са ги свили. Другия път ги слагай вътре в плика.
P.S. Мамо, ти нали си Иванка Георгиева, защо са ти такива странни инициалите - Мама P.S. ?

Lukcho


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Съб Яну 29, 2011 10:55 am

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 17960015486278814661408

Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  bube Съб Яну 29, 2011 7:25 pm

kakva e taq discriminaciq tuka ..
bube
bube


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Нед Яну 30, 2011 12:21 am

Няма дискриминация...Просто показах мъжкото дистанционно Smile
Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Нед Яну 30, 2011 7:36 pm

Тайните мечти на мъжете:
1. Осми март да се премести на 29-ти Февруари - веднъж на 4 години се понася.
2. Операциите за увеличаване на женския бюст да се плащат от Националната Здравна Каса и да са задължителни.
3. За зачеване на дете да е нужно едновременното участие на един мъж и четири жени.
4. За да се предпази партньорката от нежелнана бременност да е достатъчно да кръстосаш пръсти зад гърба си по време на акта.
5. За да се избегнат обърквания всички жени да носят едно и също име.
6. Всички жени да имат алергия към злато, диаманти и кожени палта.
7. В носовете на жените да има филтри, прикриващи миризмите на алкохол, пот, лук и чесън.
8. Банският костюм от две части да се счита за идеално облекло за бизнес-дамите (допустимо е и само бикини).
9. За да се разкопчее сутиена да е достатъчно да се докосне (на произволно място).
10. Чувалите с боклук сами да се изхвърлят - достатъчно да е да бъдат леко подритнати и да поемат към кофата.
11. Поне веднъж в месеца всеки да има гарантирано от законодателството право да подпали офиса или поне да пребие шефа.
12. Всички пътища да са магистрали и да нямат ограничение на скороста
13. Мъжете също да могат да имат по няколко последователни оргазъма
14. Капакът на тоалетната чиния да се вдига сам веднага щом станат от него.
15. Във всеки бар да има задна стая с легла за хората които не смятат да се прибират в къщи.
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Чет Фев 03, 2011 1:18 pm

Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Вто Фев 08, 2011 12:11 am

Зад всеки преуспял мъж стои една супер изненадана тъща Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Нед Фев 13, 2011 8:59 am

ПИСМО ЗА РАЗВОД

Скъпи съпруже,

Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам. Бях добра съпруга седем години, а ти по никакъв начин не го оцени. Последните две седмици бяха Ад. Днес се обади шефа ти и каза, че си напуснал работа и това беше последната капка.


Тази седмица се прибра в къщи и дори не забеляза, че съм си направила прическа и маникюр, наготвила съм ти любимото ястие и дори носех ново бельо. Прибра се, наяде се набързо и отиде право в леглото след мача. Вече не ми казваш, че ме обичаш, не ме докосваш, нищо не правиш. Или ми изневеряваш, или просто вече не ме обичаш, което и да е – аз си отивам.

П.П. Ако искаш да ме намериш, не се опитвай. Аз и БРАТ ТИ се преместихме в Западна Вирджиния заедно!

Живей си живота! > Твоята Бивша жена

***********************************************************


Скъпа бивша жено,

Твоето писмо днес направо ощастливи деня ми. Вярно е , че с теб сме женени от седем години, но това което ти беше е много далече от добра жена. Гледам толкова много спорт, за да заглушя твоето постоянно мрънкане. Много жалко, че не действа. И забелязах, че си си отрязала цялата коса, първото нещо което си помислих беше „Изглеждаш като мъж!“ Майка ми ме е възпитала да не казвам нищо, ако не мога да кажа нещо хубаво.

Когато наготви любимото ми ястие, сигурно си ме объркала с БРАТ МИ, защото аз не ям свинско от седем години. Легнах си да спя, когато те видях с бельото, защото етикета с цената беше още на него. Искрено се надявах да е чисто съвпадение, че брат ми взе 50 долара на заем тази сутрин от мен, а твоето бельо струва $49.99.

Въпреки всичко, аз все още те обичам и реших, че можем да се справим с това. За това когато разбрах, че съм спечелил десет милиона от лотарията, напуснах работа и ни купих два билета за Ямайка.


Но като се прибрах в къщи теб те нямаше. Всичко си има причина предполагам.

Надявам се, че ще получиш пълноценния живот, който винаги си искала. Адвоката ми каза, че с това писмо, което си ми оставила, няма да получиш нито цент. Хайде със здраве.

П.П. Не знам дали съм ти казвал това някога, но Карл, моя брат се роди Карла. Дано това не е проблем.

Поздрави : Безумно богат и свободен!
Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Пет Фев 25, 2011 4:09 am

Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Пет Фев 25, 2011 4:29 am

Мъж и жена ще правят секс, но нещо не се получава.
Мъжa:
- Много си грозна, за това е…
Жената:
- Не, ти си много пиян затова не ти става…
Мъжа:
- Да, ама аз на сутринта ще изтрезнея, а ти к’во?


Терминаторът се наведе в банята, за да си вдигне сапуна, и тогава се появи системното съобщение:
“Внимание! Включено е ново устройство!!!”


В социологическо проучване питат жените каква професия предпочитат да работят мъжете им. Една от тях отговаря:
- Космонавт.
- Защо?
- Защото по половин година са в командировка, а когато се връщат, цялата страна знае една седмица предварително…


Пияница се събужда със страшен махмурлук в компанията на двама "другари". Опипва се по джобовете и ужасен казва:
- Момчета! Вчера взех заплата! А сега нямам и стотинка…
Другите пияници му казват:
- Ами не помниш ли, снощи ги изпихме.
- Уф, слава богу, бях се изплашил да не съм ги изгубил.





Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Нед Мар 13, 2011 9:27 am

- Ало?
- Да!
- Петьо,ти ли си?
- Да!
- Бременна съм!
- О! Имате грешка!

Very Happy

Един борец влиза във фризъорския салон със слушалки на главата.
- Искам да ме подстрижете! - казва на фризьорката.
- Добре, ама трябва да си махнеш слушалките.
- Не! В никакъв случай! - отговаря той.
След дълга препирня фризьорката успява да му махне слушалките. Борецът мълчи няколко секунди и умира. Фризьорката, много учудена си слага слушалките и чува:
- Дишай, издишай! Дишай, издишай! Дишай...

Very Happy Very Happy

През нощта човек върви през парка и яде баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл:
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а…

Very Happy

Каква е разликата между чорапите и чорапогащите?
Чорапите миришат само на едно място, а чорапогащите на две...

Very Happy

Взе обиколката на шията на охраната добави към нея височината на офиса и умножи по дължината на краката на секретарка, разбра, че фирмата е сериозна.

Very Happy

Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина:
“Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди.”
Купих й кантар за баня.
И така започна скандалът...

Very Happy Very Happy

Заекът тичал в гората и викал:
- Педерасииии, педерасиии! Всички сте педерасиии!
Видяла го мечката и му казала:
- А бе, зайо, виж имаш още мляко по устата, а говориш такива неща...
- Това не е мляко! Педерасииии, педерасиии...

Very Happy Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Съб Мар 19, 2011 1:45 am

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Pvpul



Laughing Laughing Laughing Laughing
Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  MarkKnight Съб Мар 19, 2011 5:36 am

Very Happy Very Happy Very Happy
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Пет Апр 08, 2011 4:00 pm

Help Hristo



Жестоката действителност Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Elii Пет Апр 08, 2011 6:52 pm

cheers

Elii


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Rao Съб Апр 09, 2011 11:10 am

Урок по английски. Питат Иванчо:
- Преведи словсъчетанието "член-кореспондент".
- Pеnis рараrассi.

Една сутрин в автобус номер 113, една жена си мисли на глас:
- Ох, имам чувството че съм забравила нещо, я да си проверя чантата.
Перуката, наденица, две яйца
- всичко си е тук.
Мъж до нея се обажда.
- Госпожо, забравили сте си чантата, бръкнали сте ми в гащите.
Rao
Rao


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Нед Май 08, 2011 7:33 am

Жена, мърмори на мъжа си:
- Пешо, от година покрива тече! Намери пари за нови керемиди! Е, комшийте са богати! Иди им искай на заем!
Отишъл Пешо, но комшията го нямало и му отворила комшийката. Казал й той каква е молбата и тя рекла:
- Че що да не ти услужиме, бе Пешо, пък и ти можеш с нещо да услужиш сега как мъжът ми го няма!
- Може, може - ти си хубава жена!
- Само, има една малка подробност - ние както знаеш имаме кошери. Та ще дадеш да го жилне една пчеличка и после...
- Ама то ще боли и ще се подуе..
- Без пчеличка няма пари за керемиди!
След два часа се прибрал Пешо и носи парите. Нямало как - разказал на жена си какво се е случило.
- Ах мръсницата му с мръсница..! Пешо - искам и аз!
- Ма, знаешли как боли..
- Не ме интересува!
Хванали една пчеличка и всичко се повторило за Пешо. Накрая жена му сладко промъркала:
- Защо бе, Пешо, са ни тия керемиди, да си купим поне едно кошерче...


Very Happy Very Happy Very Happy


Защо Осама Бин Ладен беше толкова зъл???

Защото имаше не една , а цели 4 тъщи!


Very Happy Very Happy Very Happy


Обажда се Осама на Обама и му казва:
- Знаеш ли какъв страхотен сън сънувах.
- Какъв? - пита Обама.
- Цялата Америка в огън - всички градове, села, полета, планини - всичко гори!
След 2 седмици Обама се обажда на Осама и му казва:
- Знаеш ли, и аз сънувах един страхотен сън.
- Какъв? - пита Осама.
- Целия арабски свят подреден, потънал в зеленина, няма пустини, войни, навсякъде красиви градинки и сгради, и всичките надписани.
- Какво пишеше на табелките? - пита Осама.
- Не знам. - отговаря Осама - Не разбирам иврит!

BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  MarkKnight Пон Юни 06, 2011 10:43 am

MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Чет Авг 04, 2011 2:38 am

Те това не е фън Crying or Very sad Crying or Very sad

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Shot00020ed.th



Последната промяна е направена от BaMnuP на Сря Сеп 07, 2011 9:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Сря Сеп 07, 2011 9:28 am

Отдавна не съм пускал вицове, време е за една порция смях.

Мъж пийнал прилично с приятели. Те го "донесли" до вратата на дома му ...
На сутринта се събужда в семейното легло, съблечен и завит. Става, влиза в кухнята и намира на масата топла закуска и кафе, както и бележка от съпругата си: "Скъпи ето 50 лв за дневни, ако не стигнат в палтото ми в гардероба има още. Надявам се закуската и кафето да ти харесат. Целувки."
Невярващ на очите си мъжът влиза в детската и буди сина си:
- Сине кажи ми моля те какво стана снощи?
- Ами тате, прибраха те приятелите ти. Ти беше доста пийнал ... Мама те заведе в стаята и като почна да те съблича ти и каза: "Махни се курво, аз съм женен мъж"

Smile

Семейство пътува с автомобила. Спира ги КАТ за проверка. Мъжът дава алкохолна проба, обеснява, че е пил само една бира. Дрегера показва 2 промила.
- Господин полицай, нещо ви е развален дрегера. Дайте да го проверим с жената. Духа и жената, дрегера отчел по-малко 1,8 промила. Шофьора продължил: - Ама ето виждате ли, че не ви работи дреге, нешо се е повредил. Дайте да духа и детето, да видите че нещо не работи тоя дрегер. сигласил се полицая, духа и детето, дрегера отчел 1,5 промила. Полицая се съгласил че дрегера не работи и пуснла щофьора без санкция . А мъжът се обърнал към жена си: - Аз казах ли ти, че и детето трябва да пие две ракии, а ти не та не

Very Happy

Мацка се вози в такси и гледа на тавана залепени чифт джапанки. Пита шофьора:
- За какво са тези джапанки?
- Обуй ги и ще видиш.

Very Happy

Хвалят се един на друг строители. Французина:
- ние в понеделник в 8:00 почваме да строим фабриката за самолети. В четвъртък вече първия лети към Ню Йорк!
Американеца:
- Това е нищо: ние в понеделник в 8:00 почваме да строим фабриката за танкове. В сряда вечерта първия вече се сражава в Ирак!
Нашенеца небрежно:
- Ние към 9:30 в понеделник почнахме да стоим винпрома и в 10:15 всички бяха пияни...

Smile

За мача България – Англия:
Kапело викнал 8 играчи от Юнайтед, 4-ма от Манчестър Сити, 2-ма от Челси и 2-ма от Ливърпул!
Лотар Матеус извикал - 8 играчи от 4ас Пик, 4-ма от Син Сити, 2-ма от Найт Флайт и 2-ма от Биад...

Very Happy

Вървят си наркоман и блондинка. Наркомана надрусан казва:
- Глей ма, летят крокодили...
Блондинката:
- Ми нормално, есен е, отлитат на юг...

Very Happy Very Happy Very Happy

Котарак и котка се ухажват в задния двор. Котаракът с копнеж я поглежда и измърква:
- Готов съм да умра за теб! Тя се взира в очите му и пита:
- Колко пъти?

Smile

Минувач среща на тротоара четирима, носещи едно Трабантче.- Какво става, момчета? Не го ли карате това Трабантче?- А, караме го, но сега бързаме…

Smile

Във козметиката за производството на специални кремове много се търсели маймунски тестис .Гарабед се специализирал в добива на тази стока и поканил Киркор за помощник.
- Каква е технологията Гарабед?
- Аз се покатервам на палмата и започвам да я клатя - за да паднат маймуните.Като паднат - Шаро е обучен, захапва ги отзад и им откъсва топките.От теб се иска да стоиш отстрани с тая пушка.
- Разбрах - ти клатиш палмата, маймуните падат, Шаро бере топките, ами мойта роля - каква е?
- Ти ще си охрана на труда!Да застреляш Шаро, ако аз падна!

Very Happy

Стойчков в дома си в Япония с приятели. Посреща го прислужницата и пита:
- Стойчков сан, да поднеса ли кафе или да си еба п*тката лелина?

Very Happy

Двама рибари ловят риба ,по едно време единият хваща русалка разглежда я няколко пъти отгоре до долу и я пуска обратно.
Другия го пита:
Защо я пусна?
Ами какво да я правя!

Very Happy

Какво е кураж?
- Да влезеш в цигански бар и да си поръчаш малък ром със сок от манго.

Very Happy

Седи си един човек в кухнята. Зад хладилника излиза една хлебарка:
- Как сме пич!... Абе мога ли да те помола да дойдеш пак да напръскаш зад хладилника, че сина се жени и искаме да понаправим главите!

Very Happy

Вярно ли, че жена ти е била в Париж бе?
Не бе... Едни момчета от квартала я научиха...

Very Happy

Отива Иванчо на училище и учителката го пита:
- Къде беше вчера?
- Дядо ми умря вчера.
- Инфаркт ли?
- Не, вчера у нас имаше пожар.
- И той изгоря?!
- Не.
- Задуши се от дима ли?
- Не, като започна пожара и той скочи през прозореца.
- А-а, значи се е пребил?
- Не, пожарникарите бяха опънали платнище отдолу.
- Тогава какво стана?
- Ами, дядо ми пружинира от платнището и се върна обратно на прозореца.
- Аха, и тогава вече той изгорял или се задушил.
- Не-е, той пак скочи и пак пружинира обратно на прозореца.
- Добре, Иванчо, достатъчно. Какво се случи с дядо ти?
- Ами, застреляха го, писна им на всички от неговите скокове.

Very Happy

п.п. Станахте ли вече 80 с по 3 суба, имате ли замък, дайте скринове.



BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Чет Сеп 08, 2011 12:52 am

Лошият вълк се преоблякъл в кожата на коза и се отправил към къщичката на седемте козленца, защото знаел, че майка им я няма в момента. Стигнал до вратата и почукал тихичко:
- Козленцааааа, дечица мой, отворете ми, аз съм вашата майка, върнах се и ви нося млечицееееее!
Козлетата се обаждат отвътре:
- Абе, я ходи се пери, бе, вълк смотан. Майка ни била…. Млечице ни била донесла…. Нали току що я пратихме мама за бира, бе!

Laughing Laughing Laughing
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  MarkKnight Чет Сеп 08, 2011 4:15 am

Postnal sam screen v temata za otredena za tova(sry za latinicata, ma me marzi o6te da si sloja kirilizator:)).
MarkKnight
MarkKnight
Admin


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 2 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите