NoNeeD Clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fun или тема с линкове за "relax" и смях

+5
MarkKnight
Arislan
Elii
Zeto
BaMnuP
9 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Съб Сеп 17, 2011 12:03 am

Индианец се връща от пътуване до Англия. Първата му работа е да отиде при шамана на племето.
- В Лондон има велики магьосници. 22-ма мъже застават на една поляна и започват да гонят топка. Максимум след 10 минути започва да вали.

Very Happy

Баща намира вибратора на дъщеря си, чуди се как може такова хубаво момиче така да няма късмет в любовта, че да прибягва до такива инструменти, станало му тъжно и мъчно. Сипал си една ракия да удави мъките, сложил вибратора на масата срещу себе си и го гледа. В това време се прибира дъщерята, вижда баща си и вибратора и пита:
- К'во пра'иш бе, баща ми?
Той отговаря с малкото гласец, който му е останал:
- Пия ракия със зетя...

Very Happy Very Happy

Жената забременява и отиват със съпруга си на преглед при гинеколога.
Минава прегледа, двамата доволни от казаното, но мъжа кърши ръце и се чуди как да попита доктора за секса по време на бременността.
-Докторе, какво е позволено и какво не, докато жената е бременна?
- Първите три месеца, всичко е позволено,
Вторите три, само кучешката.
Последните три, само вълчата.
Мъжът помислил, помислил и казал:
- Докторе, не съм лаик в секса но …. как е вълчата ?
- Стоиш до дупката и виеш като вълк !

Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Сря Ное 09, 2011 3:45 am

Магерето отишло при лъва и му вика:
- Абе, що ти трябва да си цар на животните? Що па да не съм аз?
- Ми как що, я гледай ква хубава грива имам
- Ми, то и аз имам хубава грива. Значи и аз може да съм цар?
- Е, да ама аз имам и много голям хуй. Гледай къв е... ...
- Ми и аз имам голям хуй - извадило го магарето
Премерили си хуйовете и се оказали точно до сантиметър еднакви. Тогава лъва казал:
- Е, да, ама аз еба много яко и дълго
- Ми и аз еба яко и дълго
Накрая лъва предложил:
- Дай да се ебем един друг и който издържи по-дълго без да свърши, той ще е цар на животните.
Съгласило се магарето, теглили чоп и се паднало на лъва да ебе пръв. Почнал той да шкури магарето, ебал, ебал и след 30 минути не издържал и свършил. Дошъл ред на магарето. Набил го до корен на лъва и почнал да го лющи. Минали 20 минути и лъва си казал: Абе тоя нещо много издържа, ще вземе да ме стигне. Я, да се сетя кво ми прави лъвицата като я еба. А, да, хапе ме закачливо по врата. Обърнал се и почнал да хапе магарето по врата. То пощуряло и почнало да му го набива още по здраво. Обаче минали 25 мин. и не свършва. Лъва пак се замислил за триковете на лъвицата и се сетил как му драска с нокти ташаците. Почнал да го прави и на магарето, а то зацвилило от кеф и го залашкало още по-жестоко. Станали 28 мин и лъва вече се притеснил сериозно. Пак се замислил и се сетил, че за да му направи най-голям кеф, лъвицата почвала да си върти гъза на осморки. Речено-сторено, започнал да се върти като луд на шиша, а магарето откачило и се изпразнило мощно на 29-тата минута, след което прошепнало в ухото на лъва:
-Ти не си цар, бе. Ти си Бог.
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Пет Дек 16, 2011 1:33 am

Американските тайни служби решили да изпратят шпионин във военното училище в Долна Митрополия. След 3 дена шпионина бил хванат и екстрадиран обратно в Америка. Шпионина дал следното обяснение:
- Ами, на лекции, всички спят - само аз пиша и внимавам и затова ме хванаха.
Изпратили втори шпионин, по-квалифициран. След 3 седмици и него го хванали. Той обяснил:
-В лекциите всички спят - и аз спя. После обаче като се наспят всички бягат от часовете - само аз не бягам и затова ме хванаха.
След дълги тренировки, изпратили трети шпионин. След един месец обаче
него също го хванали.
-Абе, в лекциите - спя, после всички бягат - и аз бягам, обаче като се приберем по стаите си, всички цакат карти и табла - само аз си уча лекциите и затова ме хванаха.
След дълги съвещания Американците решили да изпратят най-добрия си шпионин... Него го хванали след 3 месеца... На въпроса защо и той се е издънил, шпионина обяснил:
-Абе, в лекциите всички спят - и аз спя, после всички бягат - и аз бягам, като се приберем по стаите си, всички цакат карти и табла - и аз цакам. Обаче като дойде сесията, ВСИЧКИ СИ ВЗЕХА ИЗПИТИТЕ - САМО АЗ НЕ МОЖАХ...

Very Happy Very Happy Very Happy

Презокеански кораб претърпява корабокрушение. След два дни непрестанна битка с морето, на необитаем остров се спасяват известна актриса и един от моряците. Започнали двамата да се справят с трудностите, построили си дом, заживели като семейство. Минали една, две...пет години. Една сутрин актрисата казва на матроса:
- Скъпи, вече пет години живеем заедно. Много ми се иска да ти направя някакъв подарък. Готова съм да изпълня всяко твое желание.
Матросът:
- Абе, имам си аз една голяма мечта....От мига, когато изплувахме на този остров все ми се иска едно нещо. Моля те, облечи моряшката ми униформа, сложи си моряшката ми фуражка и ела да седнем като мъже, да пийнем и да си поприказваме...
Облякла актрисата униформата, сложила фуражката, сяда до него на масата и пита:
- Е, как си брато, кво става с живота?
- Направо нема до поверваш, братче, кого чукам вече пет години....

Very Happy

Пернишко шампанско: Сипваш си една ракия, а жена ти до теб съска...

Very Happy Very Happy Very Happy

Блондинка разправя на своя приятелка:
- Точно до вкъщи направиха нова автомивка, толкова е близо, че мога и пеша да отида ....

Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Съб Дек 17, 2011 3:25 pm

СТРАНИЦА ИЗ ДНЕВНИКА НА ЕДНА ЖЕНА:

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.
Уговорихме се да се срещнем в кафето до магазина на чашка кафе. Цял ден ходих по магазините с приятелки, мислех че ми е ядосан защото мъничко закъснях. Той дори не го изкоментира. Разговорът не вървеше , той мълчеше през цялото време. Предложих му да се приберем на по-тихо местенце, за да поговорим спокойно. Той се съгласи, но продължи да мълчи. Попитах го какво го безпокои, а той отговори че всичко е наред. Попитах дали вината е в мен, затова че е мълчалив. Каза че всичко е ок и не си струва да се безпокоя. По пътя към къщи му казах, че го обичам, той се усмихна и продължи да шофира.
Не мога да разбера поведението му и не знам защо не ми отговори. Вкъщи не ме напускаше усещането, че мъжът ми е много объркан. Седеше неподвижно втренчен в телевизора, чувствах го отдалечен. Накрая реших да си лягам да спя. След десет минути, той дойде и изненадващо -отговори на ласките ми, правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат. Реших че това вече е прекалено и че трябва непременно да го обсъдим, но забелязах че той вече е заспал. Плачейки, заспах и аз.
Убедена съм, че си има друга !.
Моят живот е катастрофа.....

СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес Левски загуби отново, но за сметка на това с жената здраво се изчукахме.

BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Пон Дек 26, 2011 8:54 pm

Един ден Бог и Адам се разхождали в рая. Бог казал на Адам, че е време да засели Земята.
- Адаме - рекъл му Той, - можеш да започнеш, като целунеш Ева.
- Какво е „целувка"? - попитал Адам.
Господ му обяснил и Адам завел Ева зад един храст, и я целунал. После се върнал с широка усмивка и казал:
- Беше страхотно. А сега?
- Сега трябва да милваш Ева - отвърнал Бог.
- Какво е „милвам"?
Господ му обяснил, Адам завел Ева зад един храст и нежно започнал да я милва.
После се върнал с широка усмивка и казал:
- Това беше още по-хубаво от целувката. А сега?
- Искам да се любиш с Ева - отвърнал Бог.
- Какво е „да се любиш"?
Господ му обяснил и Адам завел Ева зад храста. След няколко секунди се върнал и попитал Бог:
- Какво е „боли ме главата"?
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Пон Яну 23, 2012 2:59 am

Една млада невеста цял ден ревала пред двора на къщата си.
Минал един старец и я попитал:
-Моето момиче, защо плачеш?
-Мъжът ми хърка зверски. От две години сме женени и не мога да спя. Смятам да се развеждам….
-Спокойно, булка - казал старецът - довечера като захърка - просто му разтвори краката и нещата ще се оправят…
На другия ден - булката ухилена - стои на вратника. Минава стареца и тя го пита:
-Дядо, как успя? Аз от толкова време не можах да се справя с хъркането на мъжа ми, а сега изпълних твоя съвет и о-чудо…..
Старецът отговорил:
-Булка, аз от 30 години съм майстор на камини, та от там знам - като му разтвориш краката - топките му падат, та запушват гъза, съответно не може да дръпа въздух, дави се и спира да хърка….

Very Happy

Пиян македонец се прибира в къщи и казва на жена си:
- Добра вечер, Лепа Брено, а тя отговаря:
- Мажо, па я не съм Лепа Брена, я съм твойта жена.
- Знам ма жено, знам дека не си Лепа Брена, я така си лъжем члена....

Very Happy

Жена връща вибратор в секс шопа и се оплаква:
- Вземете си го - от него бие ток!
Една циганка, която се мотаела из магазина, я чула и я успокоила:
- Не бой са, ма! Щом та бие, начи та убича!

Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Сря Фев 01, 2012 2:13 am

Привечер. Млада жена чака автобуса. Един мъж се приближава, оглежда я внимателно и казва:
- Красавице, дай си телефона!
- О, колко си бърз! Остана да кажеш че това е любов от пръв поглед.. - саркастично отговаря тя.
- Не позна! Сега ще ти кажа: "Това е обир!"
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Вто Мар 27, 2012 1:52 am

На известна врачка й звъни телефонът:
- Кога ще ме пуснат?, проплаква мъжки глас от другата страна на слушалката.
- Гълъбине, ти ли си бе? - отговаря врачката.
- Не, Митко Бербатов.
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Чет Апр 19, 2012 8:14 pm

Едни борци отишли на село при дядо Йоцо и го попитали:
- Знаеш ли кои сме ние?
- Hе знам - отговорил старецът.
- Hе знаеш кои сме ние?!
- Ами, откъде да знам кои сте - повторил старецът.
- Тогава за наказание ще ти вземем едно агне.
Hа следващия ден борците отново отишли при дядо Йоцо и пак го попитали:
- Знаеш ли кои сме ние?
- Знам. - казал дядото.
- Знаеш ли?! Как така знаеш?
- Ами, разбрах вчера, когато ми взехте кучето.

Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Вто Апр 24, 2012 12:46 am

Всички знаят какво е руска рулетка, а някой чувал ли е за турска такава?

6-ма мъже в банята(голи) си подхвърлят сапун!!!

Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  BaMnuP Вто Май 15, 2012 7:41 pm

- Как се наричат хората с висше образование?
- Висшисти.
- А тези със средно образование?
- Среднисти.
- А хората с начално?
- Началници

Very Happy

Учени кръстосали блондинка и хлебарка. Получило се същество, което след обезглавяване още 8 дни обикаля МОЛ-овете

Very Happy Very Happy Very Happy

Конкурс за кокоша красота. Излиза на подиума френската кокошка, беличка, в розови прашки.
Комисията я пита:
- Колко любовника имаш?
- (с чувство на собствено достойнство) Петнадесет.
- А колко яйца снасяш в месеца?
- Сто и петдесет.
- Браво! Добри показатели.
Излиза на подиума английската кокошка, рижава, в зелени прашки.
- Колко любовника имаш?
- (с чувство на собствено достойнство) Двадесет.
- А колко яйца снасяш в месеца?
- Двеста.
- Браво! Отлични показатели.
Излиза на подиума българската кокошка, цялата насинена, чорлава, с изпочупени нокти.
- Колко любовника имаш?
- (въздишайки) Пеесе!
- А колко яйца снасяш в месеца?
- ПЕСТИН!
- При такива показатели би могла поне да се понагласиш малко...
- А КОГА?! Или се чукам, или снасям!

Very Happy
BaMnuP
BaMnuP


Върнете се в началото Go down

Fun или тема с линкове за "relax" и смях - Page 3 Empty Re: Fun или тема с линкове за "relax" и смях

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите